Zabudowy balkonów i tarasów

Proponujemy Państwu lekkie elementy przesuwne do zabudowy balkonów i tarasów, wykonane w systemie Copal (ramowym) oraz w systemie bezramowym. Mogą być one również wykorzystywane do zabudowy werand, wiatrołapów, tworzenia lekkich wewnętrznych ścianek działowych (np. w biurach, firmach) czy garderób i szaf wnękowych.

Zabudowy balkonów i tarasów w lekkim systemie Copal to:

  • doskonała ochrona przed kurzem, wiatrem i opadami atmosferycznymi,
  • dodatkowa powierzchnia użytkowa – pokój letni,
  • doskonałe miejsce rekreacji i wypoczynku w wietrzne i deszczowe dni,
  • dodatkowe docieplenie mieszkania w okresie jesienno-zimowo-wiosennym.

Zalety elementów przesuwnych wytwarzanych w tym systemie:

  • łatwy demontaż okien w celu ich mycia (okna wystawiane są z torów prowadnic),
  • możliwość zamontowania zamków blokujących i innych zabezpieczeń antywyważeniowych,
  • długi okres użytkowania,
  • łatwość w utrzymaniu czystości bez jakichkolwiek zabiegów konserwujących.

Zrealizuj zabudowę balkonu z Oknoplan z Krakowa

Oferujemy profile anodowane na kolor naturalny (srebrny), a na życzenie dostarczamy profile lakierowane proszkowo w dowolnym kolorze RAL.

Elementy wytwarzane w systemie bezramowym zbudowane są ze szkieletu aluminiowego i szkła hartowanego.

Szkło hartowane jest bardzo wytrzymałe na warunki atmosferyczne, a przy stłuczeniu zapewnia odpowiednią klasę bezpieczeństwa.

System ten pozwala na takie ułożenie okien, by tworzyły one zupełnie niewidoczną i jednolitą płaszczyznę. Zastosowanie tego systemu do zabudowy balkonu i tarasu nadaje budynkowi bardzo nowoczesny i estetyczny wygląd, bez ingerencji w architekturę elewacji.

Sprzedaż hurtowa

Oferta dla hurtowników

Oknoplan z Krakowa prowadzi sprzedaż hurtową profili aluminiowych i akcesoriów systemu Copal. Z uwagi na to że prosta konstrukcja systemu nie wymaga zaawansowanego oprzyrządowania, a nasza firma może pomóc w zapoznaniu się z jego technologią, oferujemy Państwu do wyboru:

  • zakup samych profili i akcesoriów lub
  • odbiór w formie obrobionych pod wymiar elementów, które wymagają tylko zmontowania na miejscu budowy.

Ta ostatnia forma znacznie ułatwia rozpoczęcie współpracy, nie powoduje bowiem obciążeń inwestycyjnych po stronie firmy kooperującej.

Dlaczego warto wybrać Oknoplan z Krakowa?

Proponowana przez nas cena systemu oraz wypróbowana i prosta konstrukcja tworzą ciekawą ofertę rynkową, a doskonała jakość profili i akcesoriów jest gwarancją niezawodnego działania przez długie lata.

System profili anodowanych Copal to system lekki i trwały, o wysokich walorach estetycznych i użytkowych. Wszystkie profile są wykonane ze stopu aluminium zgodnego z PN. Cała konstrukcja składa się z profili aluminiowych anodowanych na kolor naturalny (srebrny). Anodowane (zabezpieczone przed utlenianiem) aluminium zapewnia trwałość wyglądu powierzchni oraz nie wymaga konserwacji.

Specjalnie skonstruowany system profili ramowych, polegający na zahaczaniu się sąsiadujących elementów przesuwnych, z dodatkową uszczelką tekstylną, oraz system odwodnienia skutecznie chronią obudowaną przestrzeń przed deszczem, śniegiem, wiatrem, a także znacznie redukują hałas. Prowadnica dolna posiada technologiczny spadek, który w połączeniu z otworami spustowymi powoduje odprowadzenie gromadzącej się podczas deszczu wody w szynie dolnej. Również dodatkowy okapnik umieszczony po stronie wewnętrznej prowadnicy, spełnia ważną rolę w przypadku skraplania się pary wodnej przy dużej różnicy temperatur zwłaszcza w okresie zimowym.

Zachęcamy do współpracy! Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać!

OKNOPLAN – TWOJA ZABUDOWA BALKONU – KRAKÓW