Twoje okna na świat

Fabryka Stolarki Budowlanej Oknoplan to uznany producent okien i drzwi z PCV oraz aluminium. Nasza firma działa od 1996 roku i wciąż dynamicznie się rozwija.

W 2009 roku zakupiliśmy w Krakowie teren i wybudowaliśmy własną halę produkcyjną. Systematycznie wyposażamy naszą fabrykę w nowoczesne maszyny, dzięki czemu możemy oferować klientom najnowocześniejsze produkty w dobrej cenie. Starannie dobieramy najlepszych dostawców surowców i technologie, szkolimy personel.

Jesteśmy na tyle pewni jakości swoich produktów, potwierdzonej certyfikatami,
że udzielamy na nie do 10 lat gwarancji.

Bardzo poważnie traktujemy naszych partnerów handlowych, co pozwala nam nawiązywać nowe kontakty i poszerzać sieć dystrybucji. Nasze produkty już teraz trafiają do klientów z terenu całej Polski oraz na rynki zagraniczne. Mamy odbiorców w: Austrii, Belgii, Francji, Niemczech, Słowacji, Słowenii, Szwecji i innych krajach.

Wciąż nowe rynki podbijamy dzięki indywidualnemu podejściu do klienta. Gwarantujemy realizację każdego zamówienia zgodnie z intencją klienta.

Nasi wysoko wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy zapewniają terminowe i rzetelne wywiązywanie się z wszelkich zobowiązań. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do realizacji wszystkich zleceń w uzgodnionym czasie.

Wszystkim z Państwa, którzy obecnie stoją przed decyzją: „Które okna wybrać?” lub staną przed nią w przyszłości, zdecydowanie polecamy nasze produkty. Ich różnorodność stwarza ogromne możliwości komponowania kształtów okien, drzwi, ich kolorów, rodzaju wykorzystywanych w nich szyb, okuć i wielu innych elementów. Dzieki temu nasza oferta może zaspokoić każdy, nawet najbardziej wyrafinowany gust. Dobrze prezentują to zdjęcia naszych realizacji.

Podczas kilkunastu lat naszej działalności obsłużyliśmy tysiące klientów jak i instytucji. Wszyscy zadowoleni byli z naszych produktów i usług, czego dowodem są udzielone nam referencje.

OKNOPLAN – TWOJE OKNA PCV – KRAKÓW